Верхівцеве. Комунальний заклад "Верхівцевська СЗШ № 2 І-ІІІ ст."

Навчальний процес

ОРГАНІЗАЦІЯ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНОГО ПРОЦЕСУ У КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ

« ВЕРХІВЦЕВСЬКА СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА №2 І-ІІІ СТУПЕНІВ»   ВЕРХНЬОДНІПРОВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

Термін навчання

1. Термін навчання для здобуття повної загальної середньої освіти у загальноосвітніх навчальних закладах I-III ступенів становить 11 років:

у загальноосвітніх навчальних закладах I ступеня - 4 роки;

у загальноосвітніх навчальних закладах II ступеня - 5 років;

у загальноосвітніх навчальних закладах III ступеня - 2 роки.

2.   Навчально-виховний процес у  навчальному  закладі  здійснюється за групповою (класно-поурочною) та індивідуальною формами навчання, положення про які затверджує Міністерство освіти України.

3. Навчальний рік у нашому загальноосвітньому  навчальному  закладі розпочинається у День знань - 1 вересня і закінчується не пізніше 28 червня наступного року.

4. Структура навчального року (за чвертями, півріччями, семестрами) та тривалість навчального тижня встановлюються  відповідним органом управління освітою.

5. Режим роботи загальноосвітнього навчального закладу визначається ним на основі нормативно-правових актів та за погодженням з відповідним органом державної санітарно-епідеміологічної служби.

6. Тривалість уроків у загальноосвітніх навчальних закладах становить: у перших класах - 35 хвилин, у других - одинадцятих класах - 45 хвилин.

7. Тривалість канікул у загальноосвітніх навчальних закладах протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

8. Наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів не повинна перевищувати 30 учнів.